İZMİR MİNARE USTASI 0541 960 17 51

İzmir Minare Ustası

Minare camilerimizin olmazsa olmazı yapılarındandır. geçmişten günümüze camilerimiz için yapılmış bu minareler çeşitli yöntem ve tekniklere göre mühendislik göstermektedir.

Günümüzde minare inşasının pek çok hazır hazır kalıp beton çelik minare şeklindedir. Çeşitli model ve boyuttaki kalıplarla yapılan minareler camilerimizi ve gönüllerimizi süslemeye devam ediyor.

Minare ustası olarak sizlerin istediği şekilde ve bağlı minareleri en kısa zamanda profesyonel ek i plerimizle mühendis edip hizmete alıyor. Minare inşasında en kaliteli malzemeler ve teknik özelliklere uyarak yapmaktayız.

İş güvenliğini de düşünerek ustalarımızı ve sizlerin de güvenliğini tehlikeye atamaya çalışmaya minareleri mühendis etmekteyiz.

Türkiye hatta yurt dışına da minare yapım servisi hizmeti dünyaya adını duyuran firmamızla sizler de çalışacağız lütfen bizi arayarak boyut bilginizi vereceğiz.

İzmir Minare Ustası

Minare Tadilatı

Yıllara yorgun düşmüş, boyası eskimiş ve acilen tadilata ihtiyacı duyan minareler için profesyonel ekibimizce tadilat ve tamirat hizmeti veriyoruz.

Piyasayı araştırın bizden daha usta ve ekonomik fiyat iş yapan firma firma bulamayacaksınız. İşimizde ve ustalığımızda iddialıyız.

Türkiye’de pek çok cami minaresi tadilatında hizmet veren firmamız minare yapımı ve tadilatı denince akla ilk gelen firma başardı.

Sizler de profesyonel bir kadroyla çalışmak istediğiniz firmamızı mutlaka.

Minare Ustası Mustafa Memiş daima hizmetinizde

İzmir Minare Ustası

CAMİ NAKIŞI NAKKAŞ

Cami süsleme nakış işinde olan firmamız cami iç süslemelerini ve hat yazılarında engin tecrübesiyle inşa eserleriyle cami iç süslemesine farklı bir tarz getirmiştir. İşinde uzman nakkaşlarımızla istediğiniz tarihçeyi ve hat sanatı uygulamalarını sizlere göre.

HİZMETLERİMİZ

Cami – Minare Aydınlatma

Cami iç ve dış aydınlatma sistemlerinde sektörün öncü kuruluşları arasında yer alan firmamız profesyonel kadrosuyla daima hizmetinizdedir.

  • Müşterilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı, güler yüzlü ve etkili iletişim kurmak,
  • İşbirliği ve takım ruhu ile çalışmak, Çalışanlarımıza önem ve değer vermek,
  • Uzman, nitelikli personel istihdam edip, çalışanları sürekli eğiterek geliştirmek,
  • Doğaya saygılı ve çevresini koruyan bir kurum olmak,
  • Servis sektöründe dürüst ve güvenilir bir kurum olarak gelişmek,
  • Zamanı ve kaynakları verimli ve etkili kullanarak hizmet üretmek,
  • Teknolojinin getirdiği yeniliklere uyum sağlayarak  uzmanlık alanlarımızı genişletip müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda bilgi ve hizmet sunmaktayız.

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

[/ vc_column]
« 1 arasında 2 »

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]